Шрифттин өлчөмү:
А-
А
А+
Түстөр:
А
А
А
Сүрөттөр:
Өчүрүү
Кадимки версия
Депутат Фракция
1 Абдалиев Мейкинбек Акимович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
2 Абдибаева Айсаракан Нышановна «Ишеним» парламенттик фракциясы
3 Абиров Жаныбек Болотбекович «Мекенчил» депутаттык тобу
4 Ажибаев Чыңгыз Ильяскожоевич «Элдик» депутаттык тобу
5 Азыгалиев Нурланбек Асанбекович «Элдик» депутаттык тобу
6 Айдарбеков Чингиз Азаматович «Альянс» парламенттик фракциясы
7 Айдарова Айгүл Абдисаламовна «Бүтүн Кыргызстан» парламенттик фракциясы
8 Айжигитов Султанбай Абдрашитович «Ыйман Нуру» парламенттик фракциясы
9 Акаев Жанарбек Кубанычович «Альянс» парламенттик фракциясы
10 Алиев Медербек Кубанычевич «Ишеним» парламенттик фракциясы
11 Алимбеков Нурбек Каарыевич «Мекенчил» депутаттык тобу
12 Алимжанова Нилуфар Якубжановна «Альянс» парламенттик фракциясы
13 Алимжанов Фарходбек Айбекович «Альянс» парламенттик фракциясы
14 Алтынбеков Айбек «Мекенчил» депутаттык тобу
15 Атажанов Ырысбек Ысламович «Мекенчил» депутаттык тобу
16 Атазов Шайлообек Карыбекович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
17 Атамбаев Сеидбек Алмазбекович Бир мандаттуу округдардан шайланган депуттар
18 Ашимова Динара Ашимовна «Ыйман Нуру» парламенттик фракциясы
19 Бакасов Улан Болотбекович «Мекенчил» депутаттык тобу
20 Бакиров Өмүрбек Мирзараимович «Элдик» депутаттык тобу
21 Бекешев Дастан Далабайевич Бир мандаттуу округдардан шайланган депуттар
22 Боронбаев Абдыбахаб Жолдошович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
23 Джумабеков Дастанбек Артисбекович Бир мандаттуу округдардан шайланган депуттар
24 Джусупов Эмилбек Рамидинович «Ишеним» парламенттик фракциясы
25 Жакышов Русланбек Шергазиевич «Ишеним» парламенттик фракциясы
26 Жамгырчиев Эмил Эрикович «Альянс» парламенттик фракциясы
27 Икрамов Тазабек Икрамович «Элдик» депутаттык тобу
28 Исаева Джамиля Кубанычбековна «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
29 Исатбек кызы Аида «Ынтымак» парламенттик фракциясы
30 Исираилов Азамат Алмазбекович «Альянс» парламенттик фракциясы
31 Исмаилов Фархат Даткабаевич «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
32 Кадырбеков Нуржигит Кадырбекович «Ыйман Нуру» парламенттик фракциясы
33 Кенжебаев Аманкан Батырбекович «Элдик» депутаттык тобу
34 Кожокулова Гуля Акматкуловна «Бүтүн Кыргызстан» парламенттик фракциясы
35 Козуев Алишер Абибиллаевич «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
36 Кокулов Эрулан Калчороевич «Ынтымак» парламенттик фракциясы
37 Коргонбай уулу Жусупбек «Мекенчил» депутаттык тобу
38 Култаева Гулшаркан Оконовна «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
39 Кыдыкбаев Жаныбек Султанович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
40 Лурова Лейла Хияновна «Ынтымак» парламенттик фракциясы
41 Мадумаров Адахан Кимсанбаевич «Бүтүн Кыргызстан» парламенттик фракциясы
42 Мажитова Шарапаткан «Ынтымак» парламенттик фракциясы
43 Малиев Арсланбек Касымакунович «Элдик» депутаттык тобу
44 Мамасадыков Замирбек Дүйшалыевич «Ыйман Нуру» парламенттик фракциясы
45 Маматалиев Марлен Абдырахманович «Ынтымак» парламенттик фракциясы
46 Мамытов Талант Турдумаматович «Ынтымак» парламенттик фракциясы
47 Масабиров Талайбек Айтмаматович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
48 Масалиев Исхак Абсаматович «Бүтүн Кыргызстан» парламенттик фракциясы
49 Маткеримов Айбек Тураталиевич «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
50 Матраимов Искендер Исмаилович «Мекенчил» депутаттык тобу
51 Молдобекова Гулкан Сакиновна «Альянс» парламенттик фракциясы
52 Мураталиев Марат Молдонович «Ишеним» парламенттик фракциясы
53 Нарматова Надира Азимовна «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
54 Нурбаев Жалолидин Паязидинович «Элдик» депутаттык тобу
55 Омурзаков Суйунбек Абдылдаевич «Ишеним» парламенттик фракциясы
56 Ормонов Улугбек Зулпукарович «Ишеним» парламенттик фракциясы
57 Осмонов Айбек Жапарович «Мекенчил» депутаттык тобу
58 Примов Улан Бердибаевич «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
59 Ражабалиев Нурлан Аскаралиевич «Элдик» депутаттык тобу
60 Раимбачаева Винера Калыбековна «Ыйман Нуру» парламенттик фракциясы
61 Садырбаева Жылдыз Эсенбековна «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
62 Саккараев Медербек Джаманкулович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
63 Самыйкожо Мирлан «Элдик» депутаттык тобу
64 Сарбагышев Максатбек Канатбекович «Элдик» депутаттык тобу
65 Сарыбашов Таалайбек Насирбекович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
66 Сатыбалдиев Эльмурза Ракиевич «Мекенчил» депутаттык тобу
67 Сулайманов Кундузбек Кошалиевич «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
68 Сулайманов Эльдар Нурланович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
69 Султанбекова Чолпон Аалыевна «Ишеним» парламенттик фракциясы
70 Сурабалдиева Эльвира Жыргалбековна Бир мандаттуу округдардан шайланган депуттар
71 Сыдыгалиев Нурбек Омурбекович «Ишеним» парламенттик фракциясы
72 Сыдыков Бактыбек Усенович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
73 Сыдыков Мурадил Жанышбекович «Ынтымак» парламенттик фракциясы
74 Таалайбек кызы Жылдыз «Ишеним» парламенттик фракциясы
75 Талиева Камила Абдыразаковна «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
76 Ташиев Шаирбек Кыдыршаевич «Мекенчил» депутаттык тобу
77 Таштанбеков Акбокон Дукенович «Элдик» депутаттык тобу
78 Темирбаева Миргул Омурзаковна «Ишеним» парламенттик фракциясы
79 Тентишев Бакыт Эркинович «Ынтымак» парламенттик фракциясы
80 Токторбаев Женишбек Шермаматович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
81 Токтошев Эмиль Токтакунович «Бүтүн Кыргызстан» парламенттик фракциясы
82 Толонов Данияр Эрмекович «Мекенчил» депутаттык тобу
83 Түлөбаев Балбак Зарлыкович «Ынтымак» парламенттик фракциясы
84 Түмөнбаев Акылбек Тогузбаевич «Элдик» депутаттык тобу
85 Турсунбаев Азизбек Атакозуевич «Мекенчил» депутаттык тобу
86 Ханджеза Карим Лемзарович «Мекенчил» депутаттык тобу
87 Чойбеков Бактыбек Каныбекович «Элдик» депутаттык тобу
88 Шабазов Бахридин Валиевич «Ишеним» парламенттик фракциясы
89 Шакиев Нурланбек Тургунбекович «Мекенчил» депутаттык тобу
90 Эрбаев Алишер Ташбаевич «Бүтүн Кыргызстан» парламенттик фракциясы