Шрифттин өлчөмү:
А-
А
А+
Түстөр:
А
А
А
Сүрөттөр:
Өчүрүү
Кадимки версия

VII чакырылыштын депутаттары менен байланыш

Депутаттар Фракциялар Байланыштар
1 Абдалиев Мейкинбек Акимович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-88-29 a.meykinbek@mail.ru
2 Абдибаева Айсаракан Нышановна "Ишеним" парламенттик фракциясы 0312 63-90-90
3 Абиров Жаныбек Болотбекович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-85-78
4 Ажибаев Чыңгыз Ильяскожоевич «Элдик» депутаттык тобу 0312 63-89-15 chyngyz.ajibaev@mail.ru
5 Азыгалиев Нурланбек Асанбекович «Элдик» депутаттык тобу 0312 63-89-25
6 Айдарбеков Чингиз Азаматович "Альянс" парламенттик фракциясы 0312 63-86-39 ch.aidarbekov@gmail.com
7 Айдарова Айгүл Абдисаламовна "Бүтүн Кыргызстан" парламенттик фракциясы
8 Айжигитов Султанбай Абдрашитович "Ыйман Нуру" парламенттик фракциясы
9 Акаев Жанарбек Кубанычович "Альянс" парламенттик фракциясы 0312 63-91-94 akaevj@gmail.com
10 Алиев Медербек Кубанычевич "Ишеним" парламенттик фракциясы
11 Алимбеков Нурбек Каарыевич «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-91-46 alim.nur@mail.ru
12 Алимжанова Нилуфар Якубжановна "Альянс" парламенттик фракциясы 0312 63-92-16 nilufaralimzhanova22@gmail.com
13 Алимжанов Фарходбек Айбекович "Альянс" парламенттик фракциясы 0312 63-88-79 bakay-ug@maiol.ru
14 Алтынбеков Айбек «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-85-10
15 Атажанов Ырысбек Ысламович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-92-80
16 Атазов Шайлообек Карыбекович Бир мандаттуу округдардан шайланган депуттар 0312 63-85-35
17 Атамбаев Сеидбек Алмазбекович Бир мандаттуу округдардан шайланган депуттар
18 Ашимова Динара Ашимовна "Ыйман Нуру" парламенттик фракциясы 0312 63-87-33
19 Бакасов Улан Болотбекович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-91-83
20 Бакиров Өмүрбек Мирзараимович «Элдик» депутаттык тобу 0312 63-91-16
21 Бекешев Дастан Далабайевич Бир мандаттуу округдардан шайланган депуттар 0312 63-85-76 bekeshev.dastan@gmail.com
22 Джумабеков Дастанбек Артисбекович Бир мандаттуу округдардан шайланган депуттар 0312 63-85-23 djumabekov@kenesh.kg
23 Джусупов Эмилбек Рамидинович "Ишеним" парламенттик фракциясы
24 Жакышов Русланбек Шергазиевич "Ишеним" парламенттик фракциясы 0312 63-91-79
25 Жамгырчиев Эмил Эрикович "Альянс" парламенттик фракциясы (0312) 63-87-84
26 Икрамов Тазабек Икрамович «Элдик» депутаттык тобу 0312 63-89-37 ikramov_777@bk.ru
27 Исаева Джамиля Кубанычбековна «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-85 -40
28 Исатбек кызы Аида "Ынтымак" парламенттик фракциясы 0312- 63-85-06
29 Исираилов Азамат Алмазбекович "Альянс" парламенттик фракциясы 0312 63-88-25
30 Исмаилов Фархат Даткабаевич «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-89-72
31 Кадырбеков Нуржигит Кадырбекович "Ыйман Нуру" парламенттик фракциясы 0312 63-86-80 nurkadyrbek@gmail.com
32 Кенжебаев Аманкан Батырбекович «Элдик» депутаттык тобу 0312 63-89-40
33 Кожокулова Гуля Акматкуловна "Бүтүн Кыргызстан" парламенттик фракциясы 0312 63-86-02
34 Козуев Алишер Абибиллаевич «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-85-43
35 Кокулов Эрулан Калчороевич "Ынтымак" парламенттик фракциясы 0312 63- 88-98
36 Коргонбай уулу Жусупбек «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-85-04
37 Култаева Гулшаркан Оконовна «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-86-16
38 Кыдыкбаев Жаныбек Султанович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-86-26
39 Лурова Лейла Хияновна "Ынтымак" парламенттик фракциясы
40 Мадумаров Адахан Кимсанбаевич "Бүтүн Кыргызстан" парламенттик фракциясы 0312 63-88-58
41 Мажитова Шарапаткан "Ынтымак" парламенттик фракциясы
42 Малиев Арсланбек Касымакунович «Элдик» депутаттык тобу 0312 63-91-65 pisma.arslanbek.maliev@gmail.com
43 Мамасадыков Замирбек Дүйшалыевич "Ыйман Нуру" парламенттик фракциясы 0312 63-85-29
44 Маматалиев Марлен Абдырахманович "Ынтымак" парламенттик фракциясы 0 312 63 85 49 m.mamataliev@mail.ru
45 Мамытов Талант Турдумаматович "Ынтымак" парламенттик фракциясы
46 Масабиров Талайбек Айтмаматович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-89-72 massa7777@mail.ru
47 Масалиев Исхак Абсаматович "Бүтүн Кыргызстан" парламенттик фракциясы 0312 63-86-20
48 Маткеримов Айбек Тураталиевич «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
49 Матраимов Искендер Исмаилович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-91-20
50 Молдобекова Гулкан Сакиновна "Альянс" парламенттик фракциясы 0312 63-86-28
51 Мураталиев Марат Молдонович "Ишеним" парламенттик фракциясы 0312 63-85-88
52 Нарматова Надира Азимовна «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63- 85- 01
53 Нурбаев Жалолидин Паязидинович «Элдик» депутаттык тобу 0312 63- 92-18
54 Омурзаков Суйунбек Абдылдаевич "Ишеним" парламенттик фракциясы 0312 63-88-65
55 Ормонов Улугбек Зулпукарович "Ишеним" парламенттик фракциясы 0312 63-86-09
56 Осмонов Айбек Жапарович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63 -88 -21
57 Примов Улан Бердибаевич «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-86-18 pr.ulan78@gmail.com
58 Ражабалиев Нурлан Аскаралиевич «Элдик» депутаттык тобу 0312 63-91-53
59 Раимбачаева Винера Калыбековна "Ыйман Нуру" парламенттик фракциясы 0312 63- 91 -52
60 Садырбаева Жылдыз Эсенбековна «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-87-89
61 Саккараев Медербек Джаманкулович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0 312 63-85-96
62 Самыйкожо Мирлан «Элдик» депутаттык тобу 0312 63-91-66
63 Сарбагышев Максатбек Канатбекович «Элдик» депутаттык тобу 0312 63-88-99
64 Сарыбашов Таалайбек Насирбекович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-85-50
65 Сатыбалдиев Эльмурза Ракиевич «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-87-39
66 Сулайманов Кундузбек Кошалиевич «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-90-60 s.kunduzbek@mail.ru
67 Сулайманов Эльдар Нурланович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-90-79
68 Султанбекова Чолпон Аалыевна "Ишеним" парламенттик фракциясы 0312 63-87-32
69 Сурабалдиева Эльвира Жыргалбековна Бир мандаттуу округдардан шайланган депуттар 0312 63-85-71 mp.surabaldieva@gmail.com
70 Сыдыгалиев Нурбек Омурбекович "Ишеним" парламенттик фракциясы 0312 63-92-38
71 Сыдыков Бактыбек Усенович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-86- 05
72 Сыдыков Мурадил Жанышбекович "Ынтымак" парламенттик фракциясы 0312 63 -90 -53
73 Таалайбек кызы Жылдыз "Ишеним" парламенттик фракциясы 0312 63-87-29
74 Талиева Камила Абдыразаковна «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы
75 Ташиев Шаирбек Кыдыршаевич «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-92-38
76 Таштанбеков Акбокон Дукенович «Элдик» депутаттык тобу 0312 63-90-36
77 Темирбаева Миргул Омурзаковна "Ишеним" парламенттик фракциясы 0312 63-85-35
78 Тентишев Бакыт Эркинович "Ынтымак" парламенттик фракциясы 0312 63-85-07
79 Токторбаев Женишбек Шермаматович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-85-32
80 Токтошев Эмиль Токтакунович "Бүтүн Кыргызстан" парламенттик фракциясы 0312 63-88-25
81 Толонов Данияр Эрмекович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-85-93
82 Түлөбаев Балбак Зарлыкович "Ынтымак" парламенттик фракциясы 0312 63-89-60
83 Түмөнбаев Акылбек Тогузбаевич «Элдик» депутаттык тобу 0312 63-91-32
84 Турсунбаев Азизбек Атакозуевич «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-89-51
85 Ханджеза Карим Лемзарович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-85-51
86 Чойбеков Бактыбек Каныбекович «Элдик» депутаттык тобу 0312 66- 13-26
87 Шабазов Бахридин Валиевич "Ишеним" парламенттик фракциясы
88 Шакиев Нурланбек Тургунбекович «Ата-Журт Кыргызстан» парламенттик фракциясы 0312 63-86-96
89 Эрбаев Алишер Ташбаевич "Бүтүн Кыргызстан" парламенттик фракциясы 0312 63-90-75